CABLE BOEME GREIGE
Από
2,15 €
| Τιμή μονάδας | 2,49 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,49 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,09 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-IA1871S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CABLE BOEME GREIGE"
4-in-1 charger cable with bamboo mobile phone holder. Includes Type-C adapter, Lightning and USB input. Includes carabiner. Presentation in individual eco design packet.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing D(1) |
| Ύψος: | 20mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 185mm |
| Πλάτος: | 15mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση