BALL PEN CASE BODONI NATURAL
Από
5,68 €
| Τιμή μονάδας | 6,47 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,47 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,02 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BL8041TA29
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BALL PEN CASE BODONI NATURAL"
Fantastic twist ball pen made of bamboo with metallic details. Presentation in a bamboo case with magnetic clasp.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | BLUE INK |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W1 Digital W5 Laser L2 Pad printing D(2) Screen printing D(2) |
| Ύψος: | 25mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 175mm |
| Πλάτος: | 57mm |
| Υλικός: | Bamboo |
Σύνδεση