BOBIN BUCKET HAT OASIS GREEN
| Τιμή μονάδας | 0,82 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,82 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,02 € |
| Size: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | Oasis Green |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 320mm |
| Διάμετρος: | 600mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Υλικό: | Cotton, 170 g/m² |
Σύνδεση