BLUES EARBUDS NATURAL
| Τιμή μονάδας | 8,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 11,06 € |
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W3 Laser L2 Pad printing E(1) Pad printing E(2) |
| Ύψος: | 32mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 78mm |
| Πλάτος: | 32mm |
| Υλικός: |
Outer shell: bamboo Inner shell: ABS Outer tape: Silicone |
Σύνδεση