BLANKET BRANDON ROYAL BLUE
Από
6,16 €
| Τιμή μονάδας | 7,11 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,11 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,82 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BK5624S105
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BLANKET BRANDON ROYAL BLUE"
Fleece blanket made from RPET recycled polyester with practical pouch. Anti-pilling treatment. 200 gsm.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing G(1) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 1500mm |
| Πλάτος: | 1200mm |
| Υλικός: | Recycled polyester (RPET), 200 g/m². |
Σύνδεση