BACKPACK BINDER BLACK
Από
9,71 €
| Τιμή μονάδας | 10,82 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,82 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,42 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1525S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK BINDER BLACK"
Extendable backpack made of PU leather and RPET polyester. Main compartment with a 17" interior padded pocket. Two outer pockets, front and side, with zip fastening. Trolley strap. Capacity: 15 L.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer O3 |
| Ύψος: | 450mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικός: | Recycled polyester RPET and PU Leather |
Σύνδεση