BIKU HEART SHAPED STRESS BALL RED
Από
0,46 €
| Τιμή μονάδας | 0,51 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,51 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,63 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-SB1229S160
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BIKU HEART SHAPED STRESS BALL RED"
Heart-shaped stress ball in solid colour PU.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W2 Laser L2 |
| Ύψος: | 70mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 70mm |
| Πλάτος: | 40mm |
| Υλικός: | PU |
Σύνδεση