BAG BERNA NATURAL
Από
0,77 €
| Τιμή μονάδας | 0,85 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,85 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,05 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO7156S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG BERNA NATURAL"
100% organic cotton bag with reinforced 70 cm long handles. 120 gsm.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | IN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(4) Transfer N4(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 380mm |
| Υλικός: | 100% organic cotton, 120 g/m². |
Σύνδεση