BAG BELMOX GREIGE
Από
1,72 €
| Τιμή μονάδας | 1,92 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,92 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,38 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO1934S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG BELMOX GREIGE"
Bag made from 100 % cotton (230 g/m²) with gussets on the base and sides, making it a more versatile option that adapts better to its contents. The handles are 70 cm in length. Equipped with a top zip closure and an internal pocket, making it more practical and secure for carrying personal items.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | IN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(4) Transfer O1 |
| Ύψος: | 380mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 450mm |
| Πλάτος: | 100mm |
| Υλικός: | 100% cotton 230 g/m² |
Σύνδεση