FOLDING CHAIR BEKAL BLACK
Από
12,47 €
| Τιμή μονάδας | 15,00 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,60 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-SL1582S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "FOLDING CHAIR BEKAL BLACK"
Foldable outdoor chair made of 600D polyester. Armrests with drinks holder. Includes matching carrying case.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing H(1) Transfer N1(8) Transfer O2 |
| Ύψος: | 800mm |
| Βάρος: | 2g |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 500mm |
| Πλάτος: | 500mm |
| Υλικός: | Polyester |
Σύνδεση