BEANIE HAT ROSMAL NAVY BLUE
Από
1,94 €
| Τιμή μονάδας | 2,21 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,21 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-GR1631S155
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BEANIE HAT ROSMAL NAVY BLUE"
Double-layer beanie made of RPET polyester.
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 200mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 190mm |
| Υλικός: | Recycled RPET polyester 230 g/m² |
Σύνδεση