BEACH RACKETS SALENTO GREIGE
Από
3,84 €
| Τιμή μονάδας | 4,31 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,31 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,34 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-SD1669S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BEACH RACKETS SALENTO GREIGE"
Set of beach shovels made of wood and wheat fibre. Includes multiplayer: chess and parcheesi.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L2 Screen printing F(1) Screen printing G(1) Transfer N(8) Transfer N1(8) Transfer O1 Transfer O2 |
| Ύψος: | 330mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 190mm |
| Πλάτος: | 6mm |
Σύνδεση