BAY TOWEL YELLOW
| Τιμή μονάδας | 0,77 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,77 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,95 € |
| Μέγεθος: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | Yellow |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(1) Screen printing H(1) Sublimation R2 Transfer N(8) Transfer O1 |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 450mm |
| Πλάτος: | 300mm |
| Υλικό: | Microfibre, 345 g/m². |
Σύνδεση