BASH ID BADGE ORANGE
| Τιμή μονάδας | 0,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,15 € |
| Size: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | Orange |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing C(1) |
| Ύψος: | 95mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 110mm |
| Υλικό: | PVC |
Σύνδεση
| Τιμή μονάδας | 0,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,15 € |
| Size: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | Orange |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing C(1) |
| Ύψος: | 95mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 110mm |
| Υλικό: | PVC |