SPATULA BARU BAMBOO
Από
0,52 €
| Τιμή μονάδας | 0,58 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,58 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,72 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MJ4147S1999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "SPATULA BARU BAMBOO"
Kitchen spatula in bamboo. Ideal spatula to cook your favourite recipes. Cook with an eco touch.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing C(2) |
| Ύψος: | 300mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 60mm |
| Πλάτος: | 7mm |
| Υλικός: | Natural bamboo |
Σύνδεση