BAG BARMER BLACK
| Τιμή μονάδας | 2,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,14 € |
| Size: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | Black |
| Country of Origin: | IN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(6) Transfer N4(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 380mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 380mm |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικό: | cotton, 300g/m² |
Σύνδεση