BALL PEN FIDGET YELLOW
| Τιμή μονάδας | 0,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,42 € |
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Size: | BLUE INK |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing B(2) |
| Διάμετρος: | 20mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 150mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση
| Τιμή μονάδας | 0,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,42 € |
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Size: | BLUE INK |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing B(2) |
| Διάμετρος: | 20mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 150mm |
| Υλικός: | ABS |