BALL PEN CASE BODONI NATURAL
| Τιμή μονάδας | 6,47 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,47 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,02 € |
| Μέγεθος: | BLUE INK |
|---|---|
| Χρώμα: | Beige |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W1 Digital W5 Laser L2 Pad printing D(2) Screen printing D(2) |
| Ύψος: | 25mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 175mm |
| Πλάτος: | 57mm |
| Υλικό: | Bamboo |
Σύνδεση