BALL PEN BRAMAN GREY
Από
2,04 €
| Τιμή μονάδας | 2,37 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,37 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,94 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BL1319TA47
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BALL PEN BRAMAN GREY"
Twist ball pen in metal and RPET polyester. Blue ink. Presentation in a matching RPET polyester pouch.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Size: | BLUE INK |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Laser L1 Pad printing B(2) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 14mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 159mm |
| Πλάτος: | 36mm |
| Υλικός: | Recycled polyester (RPET) |
Σύνδεση