BAG WILKINS ROYAL BLUE
Από
3,66 €
| Τιμή μονάδας | 4,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,21 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO1584S105
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG WILKINS ROYAL BLUE"
Sports bag made of 300D RPET with zip closure and front pocket with reflective band. Adjustable strap and reinforced handles.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 250mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 450mm |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση