BAG NOVAK NAVY
| Τιμή μονάδας | 10,89 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,89 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,50 € |
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 330mm |
| Βάρος: | 1g |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 650mm |
| Πλάτος: | 340mm |
| Υλικός: | 600D Polyester. |
Σύνδεση