BAG GAVIA NATURAL
| Τιμή μονάδας | 1,77 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,77 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,19 € |
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer N1(2) Transfer O2 |
| Ύψος: | 150mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 480mm |
| Πλάτος: | 350mm |
| Υλικός: | Jute and natural cotton. |
Σύνδεση