BAG DORSI BLACK
| Τιμή μονάδας | 1,77 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,77 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,19 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | IN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(4) Transfer N4(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 380mm |
| Υλικός: | Organic cotton, 220 g/m² |
Σύνδεση