BAG DONET FERN GREEN
Από
0,17 €
| Τιμή μονάδας | 0,19 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,19 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,24 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO7126S1226
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG DONET FERN GREEN"
80 gsm non-woven bag with resistant die-cut handles and heat-sealed edges.
| Colour: | Fern green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(1) Transfer O1 |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 340mm |
| Υλικός: | Non-woven, 80 g/m². |
Σύνδεση