BAG DISPENSER SIMBA ORANGE
Από
0,38 €
| Τιμή μονάδας | 0,44 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,44 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,55 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-AN1018S131
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG DISPENSER SIMBA ORANGE"
Pet bag dispenser with matching carabiner. 15 bags included. Available in different colours.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Pad printing D(2) |
| Ύψος: | 41mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 82mm |
| Πλάτος: | 54mm |
| Υλικός: | PVC |
Σύνδεση