BAG DEAM JEAN
| Τιμή μονάδας | 2,40 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,40 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,98 € |
| Μέγεθος: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | BLUE JEANS |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(4) Transfer N4(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 380mm |
| Πλάτος: | 90mm |
| Υλικό: | Denim fabric, 320 g/m² |
Σύνδεση