BAG DASHI BEIGE
| Τιμή μονάδας | 1,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,46 € |
| Μέγεθος: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | Beige |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing F(6) Sublimation R2 |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 370mm |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικό: | Polyester |
Σύνδεση