BAG CAROLA NAVY BLUE
| Τιμή μονάδας | 1,66 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,66 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,06 € |
The vigore design provides a modern and attractive look to the bag, adding style to your look while making sure you are contributing to the conservation of the environment. The 70 cm reinforced handles offer you comfort and strength when carrying the bag, allowing you to carry it comfortably on the shoulder.
The recycled felt used in its manufacture is durable and resistant. Furthermore, it has enough space to carry your belongings in an organized manner.
By choosing this recycled felt bag, you are helping to reduce the environmental impact, as recycled material has been used in its manufacture. It is a way to show your commitment to sustainability and promote a mindful lifestyle.
Opt for a bag that combines style, functionality and sustainability with the recycled felt bag. Carry your belongings in an eco-friendly way and make a difference!
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(1) Transfer N4(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 310mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 435mm |
| Πλάτος: | 130mm |
| Υλικός: |
Recycled felt. 390 g/m². |
Σύνδεση