BAG BODEN YELLOW
| Τιμή μονάδας | 0,21 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,21 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,26 € |
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing F(1) |
| Ύψος: | 350mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 380mm |
| Υλικός: | Non-woven, 80g/m². |
Σύνδεση