BAG BODEN WHITE
Από
0,19 €
| Τιμή μονάδας | 0,21 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,21 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,26 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO7125S101
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG BODEN WHITE"
80 gsm non-woven bag with reinforced 35 cm short handles and heat-sealed edges.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing F(1) |
| Ύψος: | 350mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 380mm |
| Υλικός: | Non-woven, 80g/m². |
Σύνδεση