BAG BELONA NATURAL
Από
1,50 €
| Τιμή μονάδας | 1,71 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,71 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,12 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO7612S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG BELONA NATURAL"
Laminated jute and cotton bag. Reinforced handles. Perfect for bottles.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | IN |
| Refining: |
Screen printing G(4) Transfer N(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 350mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 110mm |
| Πλάτος: | 100mm |
| Υλικός: | Jute and cotton |
Σύνδεση