BAG BARNET FERN GREEN
Από
0,73 €
| Τιμή μονάδας | 0,81 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,81 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,00 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO7166S1226
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG BARNET FERN GREEN"
Practical and comfortable large shopping bag in 80 gsm non-woven with reinforced 58 cm long handles and sewn finish.
| Colour: | Fern green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Screen printing F(1) |
| Ύψος: | 380mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 330mm |
| Πλάτος: | 250mm |
| Υλικός: | Non-woven, 80 g/m² |
Σύνδεση