BAG BARMER ROYAL BLUE
Από
2,29 €
| Τιμή μονάδας | 2,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,14 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-BO1251S105
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BAG BARMER ROYAL BLUE"
Recycled cotton bag 300g/m² in heather finish. Reinforced 70 cm long handles. Button fastening.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | IN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(6) Transfer N4(8) Transfer O1 |
| Ύψος: | 380mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 380mm |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικός: | cotton, 300g/m² |
Σύνδεση