CABLE SET BACU NATURAL
Από
5,97 €
| Τιμή μονάδας | 6,79 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,79 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,42 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-IA1293S129
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "CABLE SET BACU NATURAL"
Charging cable set presented in a bamboo case with magnetized lid. Micro USB, Type C and Lightning, with harging function and data transfer. Practical carry handle included. Presentation in eco design box.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Digital W3 Laser L2 Pad printing F(2) |
| Ύψος: | 17mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 90mm |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | Wheat fibre and bamboo |
Σύνδεση