BACKPACK TEKO DARK GREEN
Από
6,16 €
| Τιμή μονάδας | 7,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,90 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1782S1107
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK TEKO DARK GREEN"
Recycled cotton backpack of 370 g/m². Large main compartment with extendable opening with zip and adjuster. Front pocket with zip closure and side pocket. Capacity: 25L
| Colour: | Dark Green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | IN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 620mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 140mm |
| Πλάτος: | 260mm |
| Υλικός: | Recycled Cotton |
Σύνδεση