BACKPACK SOLAP ROYAL BLUE
Από
6,16 €
| Τιμή μονάδας | 6,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,22 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1784S105
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK SOLAP ROYAL BLUE"
Backpack with flap made of 600D RPET. Flap with adjustable closures. Main compartment with interior pocket for 15" laptop. Outer pocket on the flap and front pocket with zip closure and 2 side pockets with elastic. Padded handles and back.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 285mm |
| Πλάτος: | 115mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση