BACKPACK SOLAP RED
| Τιμή μονάδας | 6,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,22 € |
| Colour: | Red |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 285mm |
| Πλάτος: | 115mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση