BACKPACK SOLAP DARK GREEN
Από
6,16 €
| Τιμή μονάδας | 6,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,22 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1784S1107
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK SOLAP DARK GREEN"
Backpack with flap made of 600D RPET. Flap with adjustable closures. Main compartment with interior pocket for 15" laptop. Outer pocket on the flap and front pocket with zip closure and 2 side pockets with elastic. Padded handles and back.
| Colour: | Dark Green |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 285mm |
| Πλάτος: | 115mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση