BACKPACK SEIDEL NAVY BLUE
| Τιμή μονάδας | 8,54 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,54 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,59 € |
| Colour: | Navy Blue |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer N1(8) |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 140mm |
| Υλικός: | PU leather |
Σύνδεση