BACKPACK SEIDEL GREY
Από
7,67 €
| Τιμή μονάδας | 8,54 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,54 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,59 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1777S147
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK SEIDEL GREY"
Backpack made of PU Leather with zip closure. Wide interior compartment with removable pocket for 15" laptop. Outer flap with double zip closure pocket and 2 side mesh pockets. Padded handles and back. Capacity: 20L.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer N1(8) |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 140mm |
| Υλικός: | PU leather |
Σύνδεση