BACKPACK RUSEL BLACK
Από
9,39 €
| Τιμή μονάδας | 10,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,02 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1527S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK RUSEL BLACK"
Backpack made of PU leather. Padded handles. Double front pocket with waterproof fastening. Main compartment with a 16" padded pocket. Carrying handles. Capacity: 14 L.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: | Transfer N1(8) |
| Ύψος: | 410mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 110mm |
| Υλικός: | PU leather |
Σύνδεση