BACKPACK OTAWA ROYAL BLUE
| Τιμή μονάδας | 8,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,58 € |
| Size: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | Royal Blue |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 470mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 320mm |
| Πλάτος: | 200mm |
| Υλικό: | 210D Nylon |
Σύνδεση