BACKPACK OTAWA BLACK
Από
7,89 €
| Τιμή μονάδας | 8,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,58 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO7183S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK OTAWA BLACK"
Sports backpack in high-resistance 210D ripstop nylon. 30 litres capacity. Double main compartment with zip fastening and interior pockets. Front elastic bungee cord compartment and side mesh pockets. Padded back and shoulder straps. Adjustable side strap included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 470mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 320mm |
| Πλάτος: | 200mm |
| Υλικός: | 210D Nylon |
Σύνδεση