BACKPACK NORDEN HEATHER DENIM
Από
12,32 €
| Τιμή μονάδας | 14,21 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 14,21 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 17,62 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1200S1255
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK NORDEN HEATHER DENIM"
The RPET 300 D anti-theft backpack is a safe and sustainable option to carry your belongings with peace of mind. With an ergonomic design, the padded straps and back offer all-day comfort.
This backpack has two main padded compartments to protect your 15" laptop and tablet. It also has a padded outer front pocket, a handle pocket and a padded anti-theft pocket on the back.
The backpack also includes a trolley strap, allowing you to attach it to your hand luggage with ease. In addition, being made of RPET, a recycled material, demonstrates your commitment to the environment.
Whether for everyday use or travel, this anti-theft backpack gives you protection and comfort, keeping your belongings safe and organized.
This backpack has two main padded compartments to protect your 15" laptop and tablet. It also has a padded outer front pocket, a handle pocket and a padded anti-theft pocket on the back.
The backpack also includes a trolley strap, allowing you to attach it to your hand luggage with ease. In addition, being made of RPET, a recycled material, demonstrates your commitment to the environment.
Whether for everyday use or travel, this anti-theft backpack gives you protection and comfort, keeping your belongings safe and organized.
| Colour: | Heather Denim |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 320mm |
| Πλάτος: | 120mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση