BACKPACK NARVIK BLACK
| Τιμή μονάδας | 11,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 11,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 14,30 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 430mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 310mm |
| Πλάτος: | 160mm |
| Υλικός: | 300D polyester |
Σύνδεση