BACKPACK MISURI FERN GREEN
| Τιμή μονάδας | 4,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,62 € |
| Size: | ONE SIZE ADULT |
|---|---|
| Χρώμα: | Fern green |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 450mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 140mm |
| Υλικό: | 600D Polyester |
Σύνδεση