BACKPACK MISURI BLACK
Από
3,92 €
| Τιμή μονάδας | 4,53 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,53 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,62 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO7181S102
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK MISURI BLACK"
Sports backpack in 600D polyester. Zip fastening in main and front pocket. Front elastic bungee cord and side mesh pockets. Padded back and shoulder straps.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Screen printing F(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 450mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 300mm |
| Πλάτος: | 140mm |
| Υλικός: | 600D Polyester |
Σύνδεση