BACKPACK MEGAN HEATHER RED
Από
4,89 €
| Τιμή μονάδας | 5,64 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,64 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,99 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1718S1245
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK MEGAN HEATHER RED"
Backpack made of 600D RPET with marbled finish. Padded handles and back. Large interior compartment and pocket for 15" laptop. Outer front pocket and side pockets. Capacity: 20L.
| Colour: | Heather red |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 320mm |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση