BACKPACK MEGAN HEATHER GREY
Από
4,89 €
| Τιμή μονάδας | 5,64 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,64 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,99 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO1718S158
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK MEGAN HEATHER GREY"
Backpack made of 600D RPET with marbled finish. Padded handles and back. Large interior compartment and pocket for 15" laptop. Outer front pocket and side pockets. Capacity: 20L.
| Colour: | Heather Grey |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Screen printing G(1) Transfer N1(8) Transfer O3 |
| Ύψος: | 420mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 320mm |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | RPET |
Σύνδεση