BACKPACK MARDOK HEATHER GREY
Από
9,39 €
| Τιμή μονάδας | 10,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 12,82 € |
Αριθμός προϊόντος:
A181-MO7173S158
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "BACKPACK MARDOK HEATHER GREY"
600D nylon backpack with comfortable padded back and shoulder straps. Padded interior compartment for laptops. Perfect backpack for everyday office use or travelling.
| Colour: | Heather Grey |
|---|---|
| Size: | ONE SIZE ADULT |
| Country of Origin: | CN |
| Refining: |
Embroidery P Transfer N1(8) Transfer O2 |
| Ύψος: | 440mm |
| Μάρκα: | Stamina |
| Μήκος: | 325mm |
| Πλάτος: | 250mm |
| Υλικός: | 600D nylon. |
Σύνδεση